cofetar

Cofetar - torte la comandă/ Кондитер по украшению тортов

Sarcini și responsabilități / Задачи и обязанности:
1. Ornarea torturilor personalizate/ Украшение тортов
2. Lipirea blat-cremă /клеить торты
3. producerea torturilor la comandă
4. Modelarea figurinelor/ Моделирование фигурок

Condițiile de muncă/ Условия работы:

  • Regimul de muncă: munca în schimburi, 07.30-17.30/  Режим работы: 07.30-17.30
  • Prânzul asigurat de Societate/ Обед, предоставляемый Компанией.
  • Salariu competitiv/ Привлекательная зарплата.

 Studii şi experienţă/ Образования и опыт:

  • Cu experiență, studenti absolventi a unei facultăți de arta plastică sau posesori ai diplomei de cofetar/ Опытные, аспиранты факультета пластического искусства или обладатели дипломной работы на кондитерских изделиях;
  • Fără experiență cu posedarea aptitudinilor de modelare/ Без опыта владения навыками моделирования;
  • Capacitate de cooperare, disciplină/ Способность к сотрудничеству, дисциплина;
  • Atingerea obiectivelor trasate, atitudine pozitivă, putere de convingere, sociabilitate/ Достижение прослеженных целей, позитивное отношение, убедительную власть, коммуникабельность, организацию.

    Persoanele interesate sunt rugate de a:
    - transmite CV-ul la adresa electronică: liliana.adam@panilino.md;
    - ne contacta la nr. de telefon: (+373) 76700148/ (022) 479-013;
    - ne vizita pe adresa: mun. Chişinău, str. Uzinelor, 17/2.

Заинтересованным лицам предлагается:
- отправить резюме на электронный адрес: liliana.adam@panilino.md ;
- свяжитесь с нами  по телефону: (+373) 76700148 / (022) 479-013;
- посетите нас: мун. Кишинев, ул. Завацкая, 17/2.

S.C. „Panilino” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”. Prin expedierea CV-ului la adresa electronică menţionată mai sus, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal.

S.C. „Panilino” S.R.L. обеспечивает обработку персональных данных в соответствии с положениями Закона №. 133 от 08.07.2011 «О защите персональных данных». Отправляя резюме на указанный выше электронный адрес, кандидат дает свое согласие на обработку персональных данных.